Į pradžią
B I R Š T O N O
SAVIVALDYBĖ
 Struktūra ir kontaktai
 Teisinė informacija
 Veikla
 Paslaugos
 Naujienos
 Naujienų prenumerata
 Klausimai
 Tarptautinis bendradarbiavimas
 Nuorodos
 Projektai
 Rašykite mums
 Diskusijos
 El. demokratijos paslaugos
 Apklausos
 Nuotraukų galerija

Naujienų prenumerata
 

 

 
 

 

 Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Versija neįgaliesiems
 Gyventojams
 Verslininkams
 Turistams
 Savivaldybė
 Asociacijos
 Įstaigos, įmonės

Naujienos

 2014-10-20  Kalbos patarimai. „Šeimyninė“, „šeiminė“ ar „šeimos“ padėtis?

 2014-10-20  Birštono savivaldybėje buvo atlikti oro ir smėlio taršos tyrimai

Spalio 16 d., ketvirtadienį, Birštono savivaldybės gydytojas, atlikdamas visuomenės sveikatos stebėsenos ir stiprinimo funkciją, kartu su Nacionaline visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija, Birštone atliko smėlio ir oro taršos tyrimus. Specialistai ištyrė mėginius, paimtus iš 10 atvirų smėlio dėžių. Smėlio mėginiai buvo paimti iš Birštono centriniame parke, prie LSU esančių paplūdimio tinklinio smėlio aikštelių, iš Birštono lopšelio darželio ,,Vyturėlis“ teritorijoje, kiemuose esančių vaikų smėlio dėžių. Tyrimų rezultatai parodė, kad visose smėlio dėžėse nėra kirminų kiaušinėlių ar lervų. Oro tyrimų metu buvo atliekami  NO, NO2, NOx , SO2, CO bei dulkių (PM10 arba PM2.5) koncentracijos matavimai. Dienos metu buvo ištirtas oras keturiose skirtingose Birštono miesto vietose: prie Birštono kultūros centro, prie AB ,,Birštono šiluma“, prie Birštono turizmo informacijos centro ir prie „Eglės“ sanatorijos. Informacija apie oro taršos tyrimų rezultatus bus pateikta artimiausiu metu.

Plačiau

 2014-10-20  Dėl šildymo sezono pradžios paskelbimo

 2014-10-20  Savivaldybės merė dalyvavo Europos Tarybos Vietos ir Regionų valdžių kongrese Strasbūre

Spalio 14–16 d. Strasbūre vyko 27–asis Europos Tarybos Vietos ir Regionų valdžių kongresas, kuriame dalyvavo Lietuvos delegacija: Pasvalio r. savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, Akmenės r. savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas, Šilalės r. savivaldybės meras Jonas Gudauskas bei LSA direktorė Roma Žakaitienė.
Kongreso metu buvo išrinktas naujas kongreso prezidentas Jean-Claude Frecon. Taip pat buvo aptartos ataskaitos apie jau įvykusių vietos valdžių rinkimus Nyderlanduose, Ukrainoje ir Gruzijoje bei ataskaita apie vietos ir regionų valdžių padėtį Belgijoje. Daugiausia dėmesio sesijos metu buvo skirta jaunimo dalyvavimo skatinimui sprendžiant miestų ir regionų klausimus.

Plačiau

 2014-10-15  Darbų saugos konsultacinis seminaras Birštono savivaldybėje

 2014-10-15  Dėl gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimo

Šiandien, spalio 15 d. bus vykdomas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos (GPIS) patikrinimas. Lietuvoje bus girdimas perspėjimo sirenų kauksmas. Sirenos kauks 3 minutes.
Patikrinimo metu, nuo 11.52 val. iki 11.55 val., bus jungiamos elektros sirenos, nustojus joms kaukti, 11 val. 55 min., per Lietuvos radijo ir televizijos pirmąją programą arba vietines radijo programas gyventojams bus skelbiama aktuali informacija. Išgirdę sirenas, gyventojai privalo nedelsiant įjungti radiją ar televizorių ir išklausyti skelbiamą informaciją. Įprastai sirenos įjungiamos du kartus per metus, kai atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas. Plačiau

 2014-10-14  Birštono savivaldybė dalyvavo tyrime „Standartizuotų testų taikymas mokyklose 2014 m."

 2014-10-13  Ligų prevencijos programos – svarbi priemonė profilaktikos srityje

 2014-10-13  Birštono savivaldybės atstovai dalyvavo „Auksinų krivūlių“ apdovanojimų renginyje

Spalio 10 d., penktadienį, švenčiant Lietuvos vietos savivaldos dieną, jau devintus metus „Auksinės krivūlės“ apdovanojimais už ryškiausias iniciatyvas ir darbus buvo pagerbtos Lietuvos savivaldybės. Apdovanojimų renginyje, kaip ir kiekvienais metais, dalyvavo ir Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius, Tarybos nariai, Administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas. Iškilmingos „Auksinės krivūlės 2014“ ceremonijos metu šalies ministerijų vadovai sveikino laureatus – labiausiai tam tikroje srityje pasižymėjusias savivaldybes – bei įteikė apdovanojimus. Plačiau

 2014-10-13  Birštono gimnazijoje vyko renginys „Skrydis verslo klase“

Birštono gimnazijoje vyko renginys „Skrydis verslo klase“, kuris buvo viena iš projekto „Sėkmingo verslo asistentas“ dalių. Projektą vykdo asociacija „Teisėtvarka“, bendradarbiaudama su VDU, VŠĮ „Europos socialinių verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutu“, Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“, Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritas stalas“ ir Lietuvos profesinės reabilitacijos ir profesinio mokymo konfederacija. Projektas įgyvendinamas ES lėšomis. Jis apima 19 Lietuvos savivaldybių. Tarp jų – ir Birštonas. Projekto tikslas – skatinti jaunus žmones savo idėjas paversti sėkmingais verslais, ugdyti jaunimo verslumą, teikti pagalbą, rengiant inovatyvius verslo planus, užpildyti egzistuojančią informacinę spragą tarp verslininkų, ieškančių finansavimo, bei investuotojų, ieškančių naujų investicinių projektų, puoselėti verslininkystės kultūrą Lietuvoje.

Plačiau

Archyvas Daugiau
© 2012 Birštono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Tel./Faks. (8 319) 65 555

El. paštas sekretore@birstonas.lt

Nijolė Dirginčienė
Birštono savivaldybės merė

 
Gyvenimo aprašymas
Darbotvarkė
Veiklos ataskaita
Mero pavaduotojas
Darbotvarkė
 

 
Rašau Merei
 

 
Rašau Direktoriui