Į pradžią
B I R Š T O N O
SAVIVALDYBĖ
 Struktūra ir kontaktai
 Teisinė informacija
 Veikla
 Paslaugos
 Naujienos
 Naujienų prenumerata
 Klausimai
 Tarptautinis bendradarbiavimas
 Nuorodos
 Projektai
 Rašykite mums
 Diskusijos
 El. demokratijos paslaugos
 Apklausos
 Nuotraukų galerija

Naujienų prenumerata
 

 

 
 

 

 Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Versija neįgaliesiems
 Gyventojams
 Verslininkams
 Turistams
 Savivaldybė
 Asociacijos
 Įstaigos, įmonės

Naujienos

 2014-10-02  Sveikinimas Tarptautinės mokytojų dienos proga

Gerbiami mokytojai,

Jūs esate tie žmonės, kurie ugdo jaunąją kartą – žadinate mintį, rodote kelią į žinių pasaulį ir drąsinate juo eiti, skatinate vadovautis svarbiausiomis gyvenimo vertybėmis. Kiekvieną dieną Jūs atiduodate dalį savęs, atskleidžiate mokslo ir žinių paslaptis, mokote pažinti tiesą, knygų ir gyvenimo išmintį. Dėl to mokytojus ir prisimename visą gyvenimą – dažniausiai su gilia pagarba, kartais – ir su sentimentalia šypsena.
Nuoširdžiai sveikiname Jus Tarptautinės mokytojų dienos proga ir dėkojame už Jūsų prasmingą, darbą, už profesionalumą ir išmintį kiekvieną dieną. Linkime neišsenkančios kantrybės, pasišventimo, sėkmingai ugdant jaunąją Birštono kartą, diegiant patriotiškumo ir meilės Tėvynei jausmus, kūrybinės ugnelės, sėkmės ir įsimintinų džiaugsmo akimirkų.

Plačiau

 2014-10-02  Birštono savivaldybės teritorijos dviračių, riedučių ir lygumų slidinėjimo trasų specialiojo plano pakeitimo koncepcija

 2014-10-02  INFORMACIJA APIE TERITORIJŲ PLANAVIMĄ

 2014-10-02  Informacija studentams: priimami studentų prašymai Birštono savivaldybės studijų rėmimo fondo vienkartinėms stipendijoms gauti

 2014-10-02  Sveikinimas Policijos – Angelų sargų – dienos proga

Gerbiami policijos darbuotojai ir pareigūnai,

nuoširdžiai sveikiname Jus Policijos – Angelų sargų – dienos proga. Vertiname Jūsų kilnią misiją ginti kiekvieną žmogų, teikti būtiną pagalbą nukentėjusiems, užtikrinti saugumą ir tvarką Birštone, saugoti visų mūsų valstybę. Dėkojame Jums už profesionalumą, atsakingą požiūrį į darbą, drąsą, ryžtą ir atkaklumą. Jūs, vadovaudamiesi patriotiškumo, pilietiškumo vertybėmis, rodote geriausią pavyzdį jaunajai kartai, skatinate Birštono bendruomenę susitelkti, rūpintis ne tik savo, bet ir aplinkinių saugumu bei gerove.
Linkime Jums sėkmingos tarnybos, neišsenkančios kantrybės, ištvermės, geros sveikatos ir pakilios nuotaikos. Tegul Jūsų reikšmingus darbus lydi sėkmė ir visuomenės pagarba.
Plačiau

 2014-10-01  INFORMACIJA APIE RENGIAMĄ PLANĄ, PRILYGINAMĄ DETALIOJO TERITORIJŲ PLANAVIMO DOKUMENTUI (BIRŠTONAS, ALGIRDO G. 10A)

 2014-10-01  Kviečia „Birštoniečių tribūna“

 2014-10-01  2014-10-03 Tarybos, komitetų posėdžių laikas ir darbotvarkės

 2014-10-01  Savivaldybės merės ir verslo atstovų susitikime aptarti verslo ir turizmo Birštone rezultatai

Vakar, rugsėjo 30 d., Birštono kultūros centro konferencijų salėje vyko Birštono savivaldybės merės Nijolės Dirginčienės susitikimas su savivaldybės verslo atstovais. Susitikimo tikslai buvo aptarti 2014 m. vasaros sezono turizmo, verslo rezultatus, padiskutuoti apie vieningą Birštono kurorto komunikaciją, kurorto ir jame teikiamų sveikatinimo paslaugų viešinimą užsienyje, aptarti prisijungimo prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memurandumo klausimą. Plačiau

 2014-10-01  Kviečiame į individualistų grupės tapybos parodos atidarymą Birštono kurhauze

Archyvas Daugiau
© 2012 Birštono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Tel./Faks. (8 319) 65 555

El. paštas sekretore@birstonas.lt

Nijolė Dirginčienė
Birštono savivaldybės merė

 
Gyvenimo aprašymas
Darbotvarkė
Veiklos ataskaita
Mero pavaduotojas
Darbotvarkė
 

 
Rašau Merei
 

 
Rašau Direktoriui