Į pradžią
B I R Š T O N O
SAVIVALDYBĖ
 Struktūra ir kontaktai
 Teisinė informacija
 Veikla
 Paslaugos
 Naujienos
 Naujienų prenumerata
 Klausimai
 Tarptautinis bendradarbiavimas
 Nuorodos
 Projektai
 Rašykite mums
 Diskusijos
 El. demokratijos paslaugos
 Apklausos
 Nuotraukų galerija
 Korupcijos prevencija

Naujienų prenumerata
 
 

 

 

  

 Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Versija neįgaliesiems
 Gyventojams
 Verslininkams
 Turistams
 Savivaldybė
 Asociacijos
 Įstaigos, įmonės

Naujienos

 2015-11-27  APDOVANOJIMAI „Ištiesk gerumui ranką 2015“ – keičiantys požiūrį į neGalią

Labdaros ir paramos fondas „Algojimas“ jau septintus metus iš eilės kviečia visus ištiesti gerumui ranką – padėti negalią turintiems vaikams bei jų šeimoms, rengdamas labdaros renginių ciklą „Ištiesk gerumui ranką“.
„Šiais metais norime pagerbti ir su visa Lietuva pasidžiaugti mus supančiomis nuostabiomis asmenybėmis, šeimomis, organizacijų kolektyvais, iniciatyvų rengėjais, įvairių sričių specialistais, kurie savo gyvenimu ir veikla keičia požiūrį į neGalią bei liudija, kad neGalios nePaliesti vaikai ir jų šeimos YRA mūsų visuomenės dalis – svarbi dalis, kad neGalia – tai ne nuosprendis ir ne kliūtis“, teigia fondo vadovė Aušra Stančikienė.
Plačiau

 2015-11-26  Kviečiame paminėti Pasaulinę AIDS dieną

Gruodžio 1d. – pasaulinė kovos su AIDS diena. Nuo 1981-ųjų, kada buvo užregistruotas pirmasis šios ligos atvejis, jau mirė beveik 40 milijonų vyrų, moterų ir net vaikų. Šiuo metu Lietuvoje išaiškinti 832 ŽIV užsikrėtę žmonės. Virusas, pažeisdamas imuninę sistemą, per kelerius metus sukelia AIDS, o žmonės miršta nuo peršalimo, plaučių uždegimo, išsekimo, gripo ir kitų ligų, nes organizmas tampa joms neatsparus.
Pasaulinė AIDS diena minima nuo 1988 m. Lietuvos Raudonasis Kryžius taip pat mini šią dieną.
Gruodžio 1 d. 17 val. Birštono savivaldybės aikštėje Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Birštono skyrius rengs akciją „Tolerancijos kaspinas“, kviesiančią miestelėnus ir miesto svečius paminėti Pasaulinę AIDS dieną.

Plačiau

 2015-11-26  Kviečiame į "Šeimų šventę"

 2015-11-26  PRANEŠIMAS APIE TERITORIJŲ PLANAVIMO DOKUMENTO VIEŠINIMĄ

 2015-11-24  Birštono savivaldybės delegacija lankėsi Neringoje

Neringos ir Birštono draugystę, būtų galima įvardinti kaip ilgiausiai besitęsiantį  šalies miestų bendradarbiavimą  – šiais metais sukako 49 metai, kuomet neringiečių delegacija pirmą kartą aplankė birštoniečius.
Plačiau

 2015-11-24  Turizmo visuomenė perima naujausią skaitmeninės rinkodaros patirtį

Keičiantis turistų įpročiams ir poreikiams, turizmo paslaugos neišvengiamai persikelia į skaitmeninę erdvę. Kaip tokioje erdvėje jaustis patikimai? Kaip pristatyti savo šalį, paslaugas? Kaip pasiekti tiklsines rinkas? Visa tai kalbėta Ūkio ministerijos ir Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos (PTO) rengtose aukšto lygio mokymuose „Turizmo rinkodara: nuo turizmo produktų iki turisto patirties“.
Plačiau

 2015-11-23  „Tulpės“ sanatorijos kolektyvas lankėsi LR Prezidentūroje ir susitiko su vyr. patarėju V. Serapinu

Lapkričio 20 d. „Tulpės“ sanatorijos kolektyvas lankėsi LR Prezidentūroje ir susitiko su LR Prezidentės vyriausiuoju patarėju Valdemaru Serapinu. „Tulpės“ sanatorijos direktorė Liucija Patinskienė pristatė organizacijos veiklą, vyr. patarėjas pasidžiaugė sanatorijos darbu, inovacijomis gydymo ir reabilitacijos srityse. Vėliau „Tulpės“ sanatorijos atstovams buvo surengta ekskursija po Prezidentūrą. Artimiausiu metu planuojamas vizitas pas Prezidentės patarėją sveikatos apsaugos klausimais. Vizito metu bus aptariami medicininės reabilitacijos ir kurortologijos sričių klausimai.
Plačiau

 2015-11-23  LSA atstovai siekia užmegzti ryšius tarp Lietuvos ir Azerbaidžano savivaldybių

Lapkričio 15–19 dienomis Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) delegacija, kurią sudarė Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, Akmenės, Trakų, Pasvalio rajonų ir Druskininkų merai bei LSA direktorė Roma Žakaitiene, viešėjo Azerbaidžane. Šį vizitą inicijavo Azerbaidžano miestų, rajoninių ir kaimiškųjų savivaldybių asociacijų, atstovai, kurie liepos mėnesį lankėsi Lietuvoje. Delegacijos nariai susitiko su Bigadansko, Mingeceviro, Gobustano, Naftalano savivaldybių atstovais bei kolegomis iš minėtų asociacijų, susipažino su Azerbaidžano vietos savivaldos sistema, sulaukė pasiūlymų bendradarbiauti su Azerbaidžano savivaldybėmis. Vizito metu Lietuvos savivaldos atstovai susitiko ir su Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Azerbaidžane Valdu Lastausku, kuris pabrėžė, jog palaiko bendradarbiavimo tarp abiejų šalių savivaldybių iniciatyvą. Plačiau

 2015-11-20  E. Gustas: „Lietuva turi aktyviau dalyvauti pasaulio turizmo gyvenime ir kelti turizmo specialistų kvalifikaciją“

Ūkio ministerija, bendradarbiaudama su Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacija (PTO), lapkričio 23–25 d. Birštone organizuoja aukšto lygio mokymus turizmo specialistams. Mokymų tema „Turizmo rinkodara: nuo produktų kūrimo iki turisto patirties“.
Plačiau

 2015-11-19  Planuokime taip, kad judėti mieste būtų patogu visiems

Birštono savivaldybės darnaus judumo komiteto nariai – Jovita Tirvienė, Karolis Rutkauskas ir Kęstutis Rutkauskas – dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje surengtame seminare, kuriame diskutuota, kaip naujai planuojant, projektuojant ar rekonstruojant infrastruktūrą ir numatant viešojo transporto parko plėtrą sudaryti galimybes patogiai judėti mieste visiems gyventojams, nepriklausomai nuo jų fizinių galimybių. Miestuose stichiškai daugėja automobilių, dėl to didėja tarša, kyla kitų problemų. Siekiant geresnės miestuose ir priemiesčiuose gyvenančiųjų gyvenimo kokybės, Susisiekimo ministerija rekomenduoja savivaldybėms parengti darnaus judumo mieste planus. Išanalizavus transporto ir žmonių judėjimo įpročius, siūloma suplanuoti, kaip bus užtikrinamos galimybės patogiai judėti mieste.

Plačiau

Archyvas Daugiau
© Birštono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Tel./Faks. (8 319) 65 555

El. paštas sekretore@birstonas.lt

Nijolė Dirginčienė
Birštono savivaldybės merė

 
Gyvenimo aprašymas
Darbotvarkė
Veiklos ataskaita
Mero pavaduotojas
Darbotvarkė
 

 
Rašau Merei
 

 
Rašau Direktoriui